Kataloog
Uudiskiri
Teie e-mail:
Uudis !
 
MyWell plus
revolutsiooniline massaazipadi
Meie partnerid
 
Kaela massaažiaparaat

Antud massaažiseadis aitab Teil jagu saada väsimusest ja lubab ennetada rida lihasluude aparaadi, südame veresoonte süsteemi jne. erinevaid haigusi. Läbi väsimuse eemaldamise toimub vereringe parandamine, pinge mahavõtmine ja tuju parandamine, haiguste ennetamine.

Antud seade kasutamine aitab Teil parandada vereringet kaela ja õlgade piirkonnas, parandab ainevahetuse taset, seega vabastab Teie organismi väsimusest.

Kaela massaaž võtab maha mitte ainult väsimustunnet, vaid ka ärrituvust, pea- ja kaelavalud, peapööritust, parandades inimese üldseisundit.

Kaela massaaž ja kerge tõmbamine vabastab selle piirkonna lihased üleliigsest lihaspingest, mis on väga iseloomlikud nende jaoks. Kaela massaaž tugevdab veenivere ja koemahla äravoolu kolju piirkonnast ja positiivselt mõjub kurgu limaskestale.

Kaela massaaž mõjub reguleerivalt, normaliseerivalt tähtsaimatele inimorganismi süsteemi funktsioonidele, ja edukalt kasutatakse hüpertooniliste haiguste puhul, neurootiliste seisundite puhul, eriti migreeni ja unehäirete puhul.