Kataloog
Uudiskiri
Teie e-mail:
Uudis !
 
MyWell plus
revolutsiooniline massaazipadi
Meie partnerid
 
Massaažipadi "Orchestra"

Massaažipadi – on universaalne masseerija kompuuterjuhtimisega, mis omab erinevaid funktsioone: laiali hõõrumist; pressimist ja rullimist. Parandatud massaažiefekti saavutatakse tänu spetsiaalse tehnoloogia kasutamisele, mis on rajatud elektromagnetjõudude tegevusel.


Erinevalt teistest massaažiaparaatidest, mis töötavad vibreerimisprintsiibil, või massaaži rull-aparaatidest, meie süsteem lubab tunda tõelise käemassaaži efekti. Efektiivsuselt – on parem kui traditsiooniline käsimassaaž. Tänu jõuvahetuse ja pressingu kiiruse vahetuse võimalusele on võimalus luua korduvaid massaažiprogramme vahetuvate parameetritega. Vaatamata oma suurustele, massaažipadja toime tugevus meeldivalt üllatab Teid.


On soovitatud inimestele, kes:
  • Palju töötavad ja kannatavad tihedate stresside all.
  • Täidavad istetööd, kannatavad kaela piirkonna, selja ja nimme valude all.
  • Ei oma füüsilist koormust.
  • Kannatavad kroonilise väsimuse ja lihasevalude käes.

Selgroog – see on kesknärvisüsteemi alus. Selline sihitud massaaž aitab leevendada ja võtta maha valu nimmeluus, mis on välja kutsutud pideva pingega või füüsilise koormuse vähesusega. Massaaži protsessi ajal toimub selgroo lihaste lõdvestus, tänu millele väheneb pinge selgroolülide vahel, samuti toimub spinaalnärvide lõdvestus.